Wolontariusze i mieszkańcy Dolnego Miasta

/ Możliwość komentowania Wolontariusze i mieszkańcy Dolnego Miasta została wyłączona

Aktualności

Inkubator Sąsiedzkiej Energii, w którym zorganizujemy spotkania, to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Współpracujemy z konsultantami, szkoleniowcami czy też fachowcami od spraw wszelakich.
Pomagamy w sprawach trudnych, a niemożliwe rozwiązujemy z przerwą na kawę. Swoją działalność opieramy między innymi na wolontariuszach, którzy przychodzą do nas ze swoją nieskończoną energią i zaangażowaniem. Chcielibyśmy zorganizować dwa spotkania sieciujące wolontariuszy z mieszkańcami i podmiotami z dzielnicy. Podczas spotkań chcemy przełamać bariery między organizacjami a wolontariuszami oraz zaprezentować czym jest wolontariat. Spotkania będą otwarte i każdy zainteresowany będzie miał możliwość uczestnictwa. W promocję spotkań zaangażujemy wolontariuszy, organizacje, lokalne sklepy oraz najaktywniejszych mieszkańców. 

Zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 23 października w siedzibie Inkubatora Sąsiedzkiej Energii o godz.15. W programie integracja, dobra zabawa, dużo śmiechu i małe co nieco.