Warsztaty Rozwoju Osobistego – Skuteczna Komunikacja

/ Możliwość komentowania Warsztaty Rozwoju Osobistego – Skuteczna Komunikacja została wyłączona

Aktualności

Jak mówić by być rozumianym zgodnie z naszą intencją? Jak poruszać trudne tematy by nie doprowadzać do konfliktu? Jak wyrażać krytykę by nie ranić a mobilizować? Jak mówić o swoich pragnieniach i potrzebach? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi znajdziesz podczas warsztatów rozwoju osobistego pt.: „Skuteczna komunikacja”, które odbędą się dnia 15 maja od godz. 16:30-20:30.

Powyższy program zostanie zrealizowany w formie ćwiczeń, gier i krótkich komentarzy.

Prowadząca: Martyna Kieliszek / Trener Rozwoju www.martynakieliszek.pl

Łączę doświadczenie menedżera z pasją do rozwoju osobistego i patrzenia na świat przez pryzmat potrzeb ludzkiego wnętrza. Filary mojej życiowej filozofii to uważność, odpowiedzialność, zaufanie do siebie i ciągła nauka.

Praktyka poparta systematycznym pogłębianiem wiedzy jest gwarancją mojej skuteczności. Od 20 lat zgłębiam zagadnienia z obszarów: zarządzania ludźmi, mentoringu, motywowania, obsługi klienta oraz rozwiązywania konfliktów. Tworzone przeze mnie programy szkoleniowe są przepełnione życiowymi przykładami i ćwiczeniami tak by w głowach uczestników zostało jak najwięcej. Skupiam się na tym, by każdy odczuł korzyści jakie przyniesie mu wykorzystanie proponowanych przeze mnie narzędzi i rozwiązań. Mówię głośno i dużo się śmieję. Dzielę się swoją energią wierząc, że dobra atmosfera sprzyja rozwojowi.

Bilety dostępne są na stronie: evenea.pl