Warsztaty Rozwoju Osobistego-Jak wzmocnić poczucie własnej wartości

/ Możliwość komentowania Warsztaty Rozwoju Osobistego-Jak wzmocnić poczucie własnej wartości została wyłączona

Aktualności

Życie mamy jedno, a odnalezienie w nim przyjemności i frajdy to główny cel wielu z nas. Aby czerpać zadowolenie z tego, że jesteśmy, potrzebujemy celów, planów, determinacji, pewności siebie, przyjaciół i pieniędzy. Korzystając z szeregu psychologicznych narzędzi, pomożemy Ci w odnalezieniu samego siebie i zrozumieniu własnych potrzeb. Wspólnie poszukamy rozwiązań, pomysłów i skutecznej komunikacji.

Zapraszamy dnia 13.03.2018 r. (wtorek) oraz 27.03.2018 r. (wtorek) o godz. 16:30-20:30 na warsztaty rozwoju osobistego pt.: „Jak wzmocnić poczucie własnej wartości”.

Co powoduje, że ludzie dzielą się na tych którzy dostają to po co sięgają i tych, którym w życiu zawsze pod górkę? Co sprawia, że jedni tworzą szczęśliwe związki a inni będąc z kimś, wciąż czują się samotni? Dlaczego awanse i podwyżki nie są dla wszystkich, a spełnianie marzeń często postrzegamy jak coś równie trudnego co lot na Marsa? To odpowiedni poziom poczucia własnej wartości sprawia, że dajemy sobie prawo do szczęścia, spełnienia, dobrobytu i szczęśliwych relacji. Celem warsztatów jest przekazanie wiedzy i technik, które każdego dnia będą nas wzmacniać i budować wewnętrzna siłę oraz przekonanie, że zasługujemy na to, co najlepsze. 

Powyższy program zostanie zrealizowany w formie ćwiczeń, gier i krótkich komentarzy.

Prowadząca: Martyna Kieliszek / Trener Rozwoju www.martynakieliszek.pl

Łączę doświadczenie menedżera z pasją do rozwoju osobistego i patrzenia na świat przez pryzmat potrzeb ludzkiego wnętrza. Filary mojej życiowej filozofii to uważność, odpowiedzialność, zaufanie do siebie i ciągła nauka.

Praktyka poparta systematycznym pogłębianiem wiedzy jest gwarancją mojej skuteczności. Od 20 lat zgłębiam zagadnienia z obszarów: zarządzania ludźmi, mentoringu, motywowania, obsługi klienta oraz rozwiązywania konfliktów. Tworzone przeze mnie programy szkoleniowe są przepełnione życiowymi przykładami i ćwiczeniami tak by w głowach uczestników zostało jak najwięcej. Skupiam się na tym, by każdy odczuł korzyści jakie przyniesie mu wykorzystanie proponowanych przeze mnie narzędzi i rozwiązań. Mówię głośno i dużo się śmieję. Dzielę się swoją energią wierząc, że dobra atmosfera sprzyja rozwojowi.

Bilety dostępne są na stronie evenea.pl

Terminy warsztatów/zakup online 13.03.2018 r. i 27.03.2018 r.