Warsztaty Rozwoju Osobistego-Jak wprowadzać w życie podjęte decyzje

/ Możliwość komentowania Warsztaty Rozwoju Osobistego-Jak wprowadzać w życie podjęte decyzje została wyłączona

Aktualności

Masz plany? Pomysły? Nigdy nie spełnione noworoczne postanowienia? Mimo dobrych chęci i początkowego zapału, wciąż odpuszczasz? Przyjdź na warsztaty. Pokaże Ci jak wytrwać. Podam uniwersalne gotowe narzędzia do zastosowania od zaraz. Wspólnie, zbudujemy Twój plan działań na najbliższy czas. Czas zamknąć otwarte projekty i postawić sobie kolejne cele i zadania do zrealizowania. Po co? By wzmacniać swoje poczucie wartości i mieć więcej frajdy z życia. To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi znajdziesz podczas warsztatów rozwoju osobistego pt.: „Jak wprowadzać w życie podjęte decyzje”, które odbędą się dnia 22 maja o godz. 16:30-20:30.

Powyższy program zostanie zrealizowany w formie ćwiczeń, gier i krótkich komentarzy.

Prowadząca: Martyna Kieliszek / Trener Rozwoju www.martynakieliszek.pl

Łączę doświadczenie menedżera z pasją do rozwoju osobistego i patrzenia na świat przez pryzmat potrzeb ludzkiego wnętrza. Filary mojej życiowej filozofii to uważność, odpowiedzialność, zaufanie do siebie i ciągła nauka.

Praktyka poparta systematycznym pogłębianiem wiedzy jest gwarancją mojej skuteczności. Od 20 lat zgłębiam zagadnienia z obszarów: zarządzania ludźmi, mentoringu, motywowania, obsługi klienta oraz rozwiązywania konfliktów. Tworzone przeze mnie programy szkoleniowe są przepełnione życiowymi przykładami i ćwiczeniami tak by w głowach uczestników zostało jak najwięcej. Skupiam się na tym, by każdy odczuł korzyści jakie przyniesie mu wykorzystanie proponowanych przeze mnie narzędzi i rozwiązań. Mówię głośno i dużo się śmieję. Dzielę się swoją energią wierząc, że dobra atmosfera sprzyja rozwojowi.

Bilety dostępne są na stronie: evenera.pl