Warsztaty Rozwoju Osobistego – Jak być asertywnym

/ Możliwość komentowania Warsztaty Rozwoju Osobistego – Jak być asertywnym została wyłączona

Aktualności

Potrafisz mówić „nie” swoim najbliższym? Jesteś konsekwentny wobec dzieci? Egzekwujesz swoje potrzeby w związku? Potrafisz pozostać sobą pomimo presji otoczenia? Dbasz o to by szef szanował Twoje prawa? Jeżeli zdarza Ci się mieć kłopot z wymienionymi elementami asertywności, zapraszamy dnia 17 kwietnia o godz. 16:30-20:30 na warsztaty pt.: „Jak być asertywnym”, w czasie których będziemy ćwiczyć każdą z tych umiejętności.

Powyższy program zostanie zrealizowany w formie ćwiczeń, gier i krótkich komentarzy.

Prowadząca: Martyna Kieliszek / Trener Rozwoju www.martynakieliszek.pl

Łączę doświadczenie menedżera z pasją do rozwoju osobistego i patrzenia na świat przez pryzmat potrzeb ludzkiego wnętrza. Filary mojej życiowej filozofii to uważność, odpowiedzialność, zaufanie do siebie i ciągła nauka.

Praktyka poparta systematycznym pogłębianiem wiedzy jest gwarancją mojej skuteczności. Od 20 lat zgłębiam zagadnienia z obszarów: zarządzania ludźmi, mentoringu, motywowania, obsługi klienta oraz rozwiązywania konfliktów. Tworzone przeze mnie programy szkoleniowe są przepełnione życiowymi przykładami i ćwiczeniami tak by w głowach uczestników zostało jak najwięcej. Skupiam się na tym, by każdy odczuł korzyści jakie przyniesie mu wykorzystanie proponowanych przeze mnie narzędzi i rozwiązań. Mówię głośno i dużo się śmieję. Dzielę się swoją energią wierząc, że dobra atmosfera sprzyja rozwojowi.

Bilety dostępne są na stronie evenea.pl