Warsztaty Rozwoju Osobistego – 3. Asertywność

/ Możliwość komentowania Warsztaty Rozwoju Osobistego – 3. Asertywność została wyłączona

Aktualności

Życie mamy jedno, a odnalezienie w nim przyjemności i frajdy to główny cel wielu z nas. Aby czerpać zadowolenie z tego, że jesteśmy, potrzebujemy celów, planów, determinacji, pewności siebie, przyjaciół i pieniędzy. Korzystając z szeregu psychologicznych narzędzi, pomożemy Ci w odnalezieniu samego siebie i zrozumieniu własnych potrzeb. Wspólnie poszukamy rozwiązań, pomysłów i skutecznej komunikacji.

Zapraszamy dnia 30.01. o godz. 16:30 na trzeci darmowy warsztat rozwoju osobistego
pt.: „Narzędzia do realizacji postanowień noworocznych”.

3. Asertywność

– pojęcie asertywności,
– postrzeganie asertywności przez otoczenie, 
– autodiagnoza (omówienie postaw: uległa, agresywna, asertywna),
– przyczyny i skutki poszczególnych postaw,
– zmiany sposobu komunikacji,
– asertywna: prośba, odmowa, reakcja na krytykę, reakcja na pochwałę.

Powyższy program zostanie zrealizowany w formie ćwiczeń, gier i krótkich komentarzy.

Prowadząca: Martyna Kieliszek / Trener Rozwoju www.martynakieliszek.pl

Łączę doświadczenie menedżera z pasją do rozwoju osobistego i patrzenia na świat przez pryzmat potrzeb ludzkiego wnętrza. Filary mojej życiowej filozofii to uważność, odpowiedzialność, zaufanie do siebie i ciągła nauka.

Praktyka poparta systematycznym pogłębianiem wiedzy jest gwarancją mojej skuteczności. Od 20 lat zgłębiam zagadnienia z obszarów: zarządzania ludźmi, mentoringu, motywowania, obsługi klienta oraz rozwiązywania konfliktów. Tworzone przeze mnie programy szkoleniowe są przepełnione życiowymi przykładami i ćwiczeniami tak by w głowach uczestników zostało jak najwięcej. Skupiam się na tym, by każdy odczuł korzyści jakie przyniesie mu wykorzystanie proponowanych przeze mnie narzędzi i rozwiązań. Mówię głośno i dużo się śmieję. Dzielę się swoją energią wierząc, że dobra atmosfera sprzyja rozwojowi.