Warsztaty Mikro w Makro 19.09.2018 r.

/ Możliwość komentowania Warsztaty Mikro w Makro 19.09.2018 r. została wyłączona

Aktualności

Warsztaty Mikro w Makro mają na celu uświadomić uczestnikom błędy i efekty przypadku, występujące podczas pracy projektanta. Jak reagujemy na zaskakujące zmiany, z czego jesteśmy skłonni zrezygnować i jak bardzo potrafimy walczyć o własne wizje?

Podczas warsztatów uczestnicy zaprojektują plakat lub ilustrację w technice kolażu. Nostalgicznie nawiązując do Polskiej Szkoły Plakatu, będą mieć do dyspozycji tradycyjne materiały, bez pomocy komputera.

Na warsztatach zastosowane zostaną techniki analogowe, takie jak rysunek, wycinanka, stemplowanie, malowanie. Po przygotowaniu wszystkich elementów nastąpi pewien defekt, który unaoczni różnorodność problemów, z jakim mierzą się projektanci.

Warsztaty poprowadzi Ola Sawik.

Urodzona w Bydgoszczy, połowę życia spędziła w Gdańsku, w którym ukończyła Grafikę na Akademii Sztuk Pięknych. Zawodowo związana z branżą odzieżową. Od trzynastu lat projektuje głównie grafiki będące integralną częścią ubrania. W tak zwanym międzyczasie zajmuje się grafiką jako freelancer, prowadzi artystyczne warsztaty dla dzieci i dzierga na szydełku zabawki. Głównie można ją zobaczyć poruszającą się rowerem dla zdrowia i uciechy własnej oraz z niechęci do komunikacji miejskiej.

Warsztaty odbędą się 19.09.2018 r. od godz. 16:30-19:30

Zapisy na warsztaty poprzez stronę evenea.pl