Rozlicz PIT na Dolnym Mieście

/ Możliwość komentowania Rozlicz PIT na Dolnym Mieście została wyłączona

Aktualności

Jeżeli jeszcze nie złożyłeś zeznania podatkowego – nie czekaj do końca kwietnia. W dniach 12,19,26.03 i 09.04.2018 roku możesz wysłać swojego PIT-a z Inkubatora Sąsiedzkiej Energii. Przez trzy dni pracownicy Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku będą czekać na Ciebie w ISE przy ul. Reduta Wyskok 2. Pomogą Ci wypełnić zeznanie podatkowe i od razu wysłać je elektronicznie bezpośrednio do Twojego urzędu skarbowego. A wszystko to szybko, sprawnie i zupełnie za darmo. 

Aby skorzystać z pomocy ekspertów wystarczy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11 jakie otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2017 roku. Jeśli chcemy skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Na miejscu będzie możliwość wysłania swojego zeznania drogą elektroniczną prosto do urzędu skarbowego. 

Bardzo ważne jest, aby mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2016 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2016 roku – informacje te będą potrzebne do identyfikacji danych. Na miejscu otrzymają Państwo także urzędowe poświadczenie złożenie zeznania.

Zapisy odbywają się pod numerem 58 716 31 59 oraz w Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii, ul. Reduta Wyskok 2.