Konkurs „Super Sąsiedzi”

/ Możliwość komentowania Konkurs „Super Sąsiedzi” została wyłączona

Aktualności

Mój sąsiad i ja

 
Mieszkasz w Gdańsku na Dolnym Mieście i przyjaźnisz się z Super Sąsiadem/Sąsiadką? Zrób sobie razem z nim/nią zdjęcie i weź udział w Konkursie Fotograficznym z okazji Gdańskich Dni Sąsiada, które obchodzić będziemy 9 czerwca na Dolnym Mieście. Do wygrania ciekawe nagrody oraz atrakcyjne gdańskie upominki.
 
Celem konkursu, którego organizatorem jest Fundacja Gdańska – operator Inkubatora Sąsiedzkiej Energii, jest podkreślenie znaczenia przyjacielskich relacji sąsiedzkich w życiu gdańszczan oraz wyróżnienie tych mieszkańców Dolnego Miasta, którzy z sąsiadami przyjaźnią się na co dzień.
Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć jedną z pięciu nagród głównych i dziesięciu upominków, należy w terminie do 30 maja 2018 roku przesłać jedno zdjęcie oraz Kartę Zgłoszenia na adres e-mail: dpluzinska@fundacjagdanska.pl.
 
Zgłaszać można tylko własne zdjęcia.
Jedno zdjęcie – mój sąsiad i ja.
 
Każdy z uczestników może zgłosić do Konkursu jedno zdjęcie w formacie JPEG, o pojemności do 8MB i jest zobowiązany dołączyć do niego wypełnioną Kartę Zgłoszenia (skan lub zdjęcie), która stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu (Link do Regulaminu). W załączniku należy podać miejsce, w którym wykonano zdjęcie (ulicę), imiona osób, które przedstawia oraz zgody każdej z osób widocznych na zdjęciu na publikację jej wizerunku.
Zwycięskie fotografie nadesłane do Konkursu Super Sąsiedzi”, wyłoni trzyosobowe Jury pod przewodnictwem Danuty Płuzińskiej – pomysłodawczyni Konkursu, asystenta sąsiada w Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii w Gdańsku.
 
Rozstrzygnięcie Konkursu
Zwycięskie zdjęcia opublikowane zostaną na stronie internetowej isegdansk.pl i na profilu Facebook @ISEgdansk – w dniu 9 czerwca 2018 r.
Wręczenie nagród nastąpi w dniu 9 czerwca, o godzinie 12.00. Nieobecni Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni przez Organizatora o przyznanych nagrodach w terminie 7 dni od daty rozstrzygnięcia Konkursu za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie.
 
Przekazanie nagród Zwycięzcom Konkursu nastąpi w wyznaczonym przez Organizatora terminie tj. 9 czerwca 2018 roku, w Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii w Gdańsku, ul. Reduta Wyskok 2, jednak nie później niż w terminie 14 dni od opublikowania wyników.