Zrozumieć Sierpień | Tatooooo, rzuuć płytę, czyli 3 x DM 04.08.2018 r.

/ Możliwość komentowania Zrozumieć Sierpień | Tatooooo, rzuuć płytę, czyli 3 x DM 04.08.2018 r. została wyłączona

Aktualności

Muzyka. Łagodzi obyczaje, łączy pokolenia, jest ponadczasowa, bywa skuteczną bronią, mobilizuje do walki i sprawia przyjemność. Słyszymy ją nawet w ciszy. We wszystkich zrywach wolnościowych była nieodłącznym elementem. Tak też było w latach 80-tych. Symbol buntu. Chcemy się z Państwem przenieść w tamte czasy, by poczuć ducha wydarzeń. Posłuchać historii powstawania utworów by mogły nieść nas do walki o wolność. Zapraszamy na piknik rodzinny – połączenie wspomnień i dobrej zabawy. Nie zabraknie muzyki – dla wszystkich,atrakcji w postaci gier i zabaw dla dzieci, a także poczęstunku złożonego z chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym czy oranżady. Te i wiele innych atrakcji już w sobotę 4 sierpnia podczas pikniku na Dolnym Mieście. 

Dołączcie do nas dnia 4 sierpnia w godz. 11-16 – podwórko przy ISE Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii, ul. Reduta Wyskok 2.

Organizatorami pikniku są: Opowiadacze Historii, ISE – Inkubator Sąsiedzkiej Energii oraz Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre i Solidarność Codziennie ECS, w ramach projektu Zrozumieć Sierpień.