Mamooo, rzuć chlebaaa! – piknik rodzinny w stylu lat 80.

/ Możliwość komentowania Mamooo, rzuć chlebaaa! – piknik rodzinny w stylu lat 80. została wyłączona

Aktualności

Skakanki, gumy, kometka, hula-hop oraz minikatering w postaci jaj na twardo z pomidorem, wafli, dżemu, chleba ze smalcem czy oranżady. Te i wiele innych atrakcji już w sobotę, 5 sierpnia 2017 r., podczas pikniku na Dolnym Mieście.

5 sierpnia na podwórku przy ISE – Inkubator Sąsiedzkiej Energii przeniesiemy się w czasy, kiedy najpopularniejszymi podwórkowymi zabawami były gra w gumę oraz dwa ognie. A podczas przerwy w rozrywce, gdy kiszki grały marsza, wystarczyło krzyknąć: „Mamo, rzuć chlebaaa!”.

Co jeszcze, poza zabawami z lat osiemdziesiątych podczas sobotniego pikniku:
– warsztaty z obsadzania kwiatami skrzynek, prowadzone przez Ruta Urban Garden
– wystawa fotografii z lat 80., na których Tomasz Woroniecki utrwalił strajk stoczniowców, budowę pomnika poległych stoczniowców czy kręcenie filmu Andrzeja Wajdy, „Człowiek z Żelaza”.

Zapraszamy na piknik na Dolnym Mieście. Będziemy skakać na skakance, malować kredą i grać w klasy. Dołączcie do nas – podwórko przy ISE Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii, ul. Reduta Wyskok 2.

Organizatorami pikniku są Inkubator Sąsiedzkiej Energii, Fundacja Gdańska oraz Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre, w ramach projektu Zrozumieć Sierpień.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia na FB