Kat, ofiara, wybawca – trójkąt wzajemnej adoracji 12.06.2018 r.

/ Możliwość komentowania Kat, ofiara, wybawca – trójkąt wzajemnej adoracji 12.06.2018 r. została wyłączona

Aktualności

Trzaskanie drzwiami, foch, szantaż emocjonalny, manipulacje. Jak na nie reagować. Jak nie dać się wciągnąć w emocjonalną grę. Co zrobić by po kolejnym „starciu” nie czuć frustracji. Jak znaleźć porozumienie z osobami, które stosują te metody w codziennej komunikacji. Oto zagadnienia, które są motywem przewodnim nadchodzących Warsztatów Rozwoju Osobistego pt.: „Kat, ofiara, wybawca – trójkąt wzajemnej adoracji”, które odbędą się 12.06. (wtorek) o godz. 16:30-20:30.

Sprzedaż biletów ruszyła poprzez stronę evenea. Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

 

Prowadząca: Martyna Kieliszek/ Trener Rozwoju www.martynakieliszek.pl 

Łączę doświadczenie menedżera z pasją do rozwoju osobistego i patrzenia na świat przez pryzmat potrzeb ludzkiego wnętrza. Filary mojej życiowej filozofii to uważność, odpowiedzialność, zaufanie do siebie i ciągła nauka.

Praktyka poparta systematycznym pogłębianiem wiedzy jest gwarancją mojej skuteczności. Od 20 lat zgłębiam zagadnienia z obszarów: zarządzania ludźmi, mentoringu, motywowania, obsługi klienta oraz rozwiązywania konfliktów. Tworzone przeze mnie programy szkoleniowe są przepełnione życiowymi przykładami i ćwiczeniami tak by w głowach uczestników zostało jak najwięcej. Skupiam się na tym, by każdy odczuł korzyści jakie przyniesie mu wykorzystanie proponowanych przeze mnie narzędzi i rozwiązań. Mówię głośno i dużo się śmieję. Dzielę się swoją energią wierząc, że dobra atmosfera sprzyja rozwojowi.