Gdańsk Pomaga Ukrainie

/ Możliwość komentowania Gdańsk Pomaga Ukrainie została wyłączona

Aktualności

🇺🇦 Gdańsk, jako miasto partnerskie Mariupola i Odessy, nie pozostaje obojętne na krzywdę nie tylko naszych przyjaciół, ale wszystkich obywateli i obywatelek Ukrainy – zarówno tych przebywających w swoim kraju ojczystym, jak również w Polsce.
Niejednokrotnie pokazaliśmy, że w sytuacjach niemożliwych jesteśmy w stanie stanąć ramię w ramię i wspólnie osiągnąć więcej, niż zakładamy. Nie bądźmy obojętni.

Na Polsat Plus Arena Gdańsk już działa oficjalny magazyn na dary i środki pomocowe, które przeznaczone są do osób w Ukrainie, gdzie zostaną dostarczone konwojem. Pamiętacie, że zbierane są tylko rzeczy nowe. Listę potrzebnych artykułów znajdziecie poniżej 👇 Pojedyncze paczki można przynosić do sekretariatu stadionu – ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, brama wjazdowa nr 1 📲 517 250 663. Natomiast, jeśli chcecie przekazać rzeczy ze zbiórek, dzwońcie proszę najpierw pod numer 📲 509 502 893. Zgłoszenia oraz rzeczy przyjmowane są i odbierane w godzinach 8.00-20.00, 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem dni meczowych – 5 i 19 marca. #GdańskPomagaUkrainie 🇺🇦✌️🇵🇱
Aktualnie najbardziej potrzebne są:
🔹 koce zwykłe i termiczne
🔹 środki higieniczne dla dzieci i dorosłych
🔹 apteczki
🔹 środki czystości
🔹 śpiwory
🔹 latarki
🔹 baterie