Choinkowe OHzdóbki z Dolnego Miasta

/ Możliwość komentowania Choinkowe OHzdóbki z Dolnego Miasta została wyłączona

Aktualności

Dolnomiejska Fabryczka Świętego Mikołaja powraca na Dolne Miasto i ponownie organizuje dla mieszkańców Dolnego Miasta i zaproszonych gości wspólne przedświąteczne spotkanie. Tym razem spotykamy się na ulicy Reduta Wyskok 2 w siedzibie Inkubatora Sąsiedzkiej Energii.

Zaplanowane 3 godziny spotkania zostaną przeznaczone na wspólne tworzenie ozdób choinkowych. Prace ręczne zostaną podzielone ze względu na stopień trudności i dzięki temu łatwiej je będzie proponować określonej grupie odbiorców (inne zadania będą miały dzieci, inne dorośli). Ale z drugiej strony niech babcia wspomaga wnuka, a tato córkę. Czemu nie…

Po zakończonych zajęciach świąteczna komisja konkursowa przyzna nagrody za najładniejsze ozdoby choinkowe powstałe tego dnia w ISE. A część z nich zostanie przekazana grupie TriMama, która w niedzielę 3 grudnia organizuje kiermasz charytatywny w Rzeczy Jasnej. 

Fundusze zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane na zakup łóżek i materacy dla rodziców chcących towarzyszyć swoim dzieciom w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym. 
UWAGA – ilość miejsc ograniczona.

Dolnomiejska Fabryczka Świętego Mikołaja będzie otwarta dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Gdańska.